Försäljning
Mån-Fre: 09.00-18.00
Lördag: 11.00-15.00
Söndag: Stängt

Verkstad/reservdelar
Mån-Fre: 07.00-17.00

Kontakt:
Telefon: 0300-430 400
Email: info@autolounge.se

Kontakta oss

Har Du en fråga eller vill komma i kontakt med oss skicka ett meddelande med formuläret nedan eller ring oss på telefonnummer 0300-430400

Email
info@autolounge.se

Telefon
0300-430400

Adress
Varbergsvägen 28
434 42 Kungsbacka

    Vi är Auto Lounge

    Försäljning

    Sadeeh Mbye – Platschef och bilförsäljning

    Tlf: 0709 35 90 74
    sadeeh@autolounge.se

    Anders Thanche – Bilförsäljning

    Tlf: 0709 35 90 70
    ​anders@autolounge.se

    Niklas Andersson – Bilförsäljning

    Tlf: 0709 35 22 59
    ​niklas@autolounge.se

    Christian Olsson Bilförsäljning

    Tlf: 0708-31 83 64
    christianolsson@autolounge.se

    Concierge

    Maria Bäckman – Concierge

    Tlf: 0709 35 95 33
    ​maria@autolounge.se

    Verkstad

    Per Bane – Verkstadschef

    Tlf: 0709 35 90 79
    ​per@autolounge.se

    Lucas Qvist – Kundmottagare

    Tlf: 0733 50 93 00
    ​lucas@autolounge.se

    Martin Hermansson – Kundmottagare

    Tlf: 0300 430 400
    martin@autolounge.se

    Jimmie Olsen – Reservdelsansvarig

    ​Tlf: 0300 430 400
    jimmie@autolounge.se

    Alexander Olsen – Mekaniker/ tekniskt ansvarig

    Tlf: 0300 430 400
    alexander@autolounge.se

    Leveransansvarig – Stig Thomassen

    Tlf: 0709-359015
    stig@autolounge.se

    Sergio Villa Renan – Mekaniker

    Tlf: 0300 430 400
    ​sergio@autolounge.se

    Nabil Awidassian – Mekaniker

    Tlf: 0300 430 400
    ​nabil@autolounge.se

    Christian Eberkrantz – Mekaniker

    Tlf: 0300 430 400
    ​christian.eberkrantz@autolounge.se

    Ekonomi & Administration

    Christoffer Laigar – Ekonomichef

    Tlf: 0300- 430 400

    Lisa Hallin – Ekonomi

    Tlf: 0300 430 400

    Angela Jakobsson – Biladministration

    Tlf: 0300 430 400

    VD & Marknadsföring

    Linda Skaar – Marknadsföring & Events

    Tlf: 0300 430 400​
    linda@autolounge.se

    Christian Skaar – VD

    Tlf: 0300 430 400
    ​christian@autolounge.se